PŘÍMĚTSKÉ TÁBORY  2018

pro  5-13leté  děti a juniory

2.7. - 6.7.2018    +    27.8. - 31.8.2018
 

 

Taneční studio společně se svojí taneční skupinou CHIMNEY opět připravuje na letošní léto  2  letní příměstské tábory v příjemném prostředí CVČ BOSA v Brně-Bosonohách (Ostopovická 29). 

 

Pro děti připravujeme taneční a pohybové aktivity s trenéry naší taneční skupiny CHIMNEY v centru BOSA, ale také výlety do blízkého či vzdáleného okolí, mezi které patří např. návštěvy dětmi oblíbených center nebo noční dobrodružství v BOSE (přespávačka).

 

Děti se mohou přidat k naší společné choreografii, kterou se budou prezentovat děti z naší taneční skupiny na zářijové akci DEN NÁBORŮ.

 

Protože působíme převážně v oblasti Komína a ne všichni rodiče budou mít možnost děti do Bosonoh přepravit, zajistíme zájemcům z této oblasti přesun do Bosy a zpět. 

 

CENA tábora je 1700 Kč (5 dnů), v případě, že by se některé děti nemohly celého týdne zúčastnit a bylo by v tyto dny volné místo, je možné se zúčastnit "zkrácené verze". V případě, že se dítě zúčastní také nočního přespávání, hradí navíc 50 Kč jako příspěvek na večeři.

Platba: Současně s přihláškou prosíme o úhradu zálohové částky 500 Kč hotově nebo na účet ČSOB č. 194628647/0300. V případě, že zaměstnavatel rodičům přispívá na letní táborové aktivity dětí,  můžeme vystavit zaměstnavateli fakturu.

 

V ceně je zakalkulována strava a pitný režim, pronájem prostor, vstupné (VIDA, BRuNO...), pojištění, lekce street a show dance. 

V přihlášce najdete také další možnosti pro ty, kteří se nebudou moci zúčastnit celého tábora

 

PŘIHLÁŠKA